Polityka Cookies


Zagraliśmy w 25 Finale WOŚP - Wieluń 2017
poniedziałek, 16 stycznia 2017 08:44

W dniu 15 stycznia 2017 roku po raz czwarty członkowie SHBON z Wielunia wzięli udział tym razem w jubileuszowym 25 Finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

W tym roku Wielka Orkiestra grała na rzecz ratowania życia i zdrowia dzieci na oddziałach pediatrycznych oraz dla zapewnienia godnej opieki medycznej seniorom.

Członkowie SHBON wraz z wolontariuszem czynnie uczestniczyli w zbiórce  na ulicach miasta w obrębie starówki. Tradycyjnie już występowali w  pełnym umundurowaniu i uzbrojeniu żołnierza Wieluńskich Batalionów Obrony Narodowej oraz aspiranta Straży Granicznej II RP.

Tegoroczna zbiórka w Wieluniu przekroczyła sumę 100000 złotych co szczególnie cieszy podczas  tego jubileuszowego finału.

Mamy nadzieję, ze nasz skromny udział w imprezie choć w niewielkim stopniu przyczynił się do tego, że ludzie w tym dniu byli bardziej hojni i chętniej  sięgali do swoich portfeli, przyczyniając się tym samym do wsparcia szczytnego celu.

W imieniu kolegów biorących udział w kweście dziękujemy organizatorom za zaproszenie oraz współpracującym z nami wolontariuszom za wspólną zbiórkę i mamy nadzieję, ze spotkamy się na kolejnym finale WOŚP, ale to już za rok.

 

el-Gun

Prasa i media internetowe pisały o wydarzeniu :

http://wielun.naszemiasto.pl/artykul/wosp-2017-wielun-zebral-ponad-100-tysiecy-zlotych-foto,3983638,artgal,t,id,tm.html

http://wdkwielun.pl/bez-kategorii/2017/01/zebralismy-rekordowa-sume-az-105-21886/

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież

Licznik odwiedzin

Dzisiaj 29 | Wszystkie 116728

Banery

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
XHTML and CSS. | stat4u | Aktualny PageRank strony shbon.pl dostarcza: Google-Pagerank.pl - Pozycjonowanie + SEO