Polityka Cookies


Styczniowe spotkanie SHBON z Wielunia - zaproszenie
sobota, 12 stycznia 2019 19:56

Pierwsze tegoroczne spotkanie SHBON z Wielunia odbędzie się  20.01.2019 r  na godz. 11:00 tradycyjnie w Muzeum Ziemi Wieluńskiej.

Podczas spotkania podsumujemy miniony jubileuszowy rok 2018, działania jakie były realizowane w związku z 100 rocznicą odzyskania przez Polskę niepodległości.

Tradycyjnie też będziemy zastanawiać się nad planami jakie zamierzamy zrealizować w roku  2019, omówione zostaną sprawy organizacyjne, bieżące zagadnienia, które podejmujemy w chwili obecnej.

Wszystkich członków SHBON prosimy o zastanowienie się nad ewentualnymi sprawami, którymi chcieliby zająć się w ramach prac Stowarzyszenia w roku 2019. Przypominamy, że jest to rok 80. rocznicy wybuchu II Wojny Światowej i z pewnością ranga tych uroczystości będzie w Wieluniu postawiona na wysokim poziomie.

Dlatego też Stowarzyszenie będzie mogło zaistnieć w nowym świetle zarówno w Wieluniu, jak i w Polsce, będziemy mogli promować miasto, a zarazem przypominać o tragicznych wydarzeniach mających miejsce 1 września 1939 roku w naszym mieście.

Jak zwykle na spotkanie Stowarzyszenia serdecznie zapraszamy wszystkich czynnych uczestników oraz wszystkie osoby pragnące poznać jego działalność, czy ewentualnie zasilić jego szeregi.

Do zobaczenia w niedzielę 20 stycznia  !

 

 

el-Gun

 

Licznik odwiedzin

Dzisiaj 29 | Wszystkie 116728

Banery

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
XHTML and CSS. | stat4u | Aktualny PageRank strony shbon.pl dostarcza: Google-Pagerank.pl - Pozycjonowanie + SEO